POSJETA KLUBU NAVIJAČA ARMADA RIJEKA

Na poziv Kluba navijača ARMADA Rijeka, posebice hrvatskih branitelja koji djeluju u navedenom Klubu,  predstavnici Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ posjetili su dana 5. i 6. veljače 2022. godine grad Rijeku.

Tom prigodom položeno je cvijeće i zapaljene su svijeće na nekoliko lokacija i to kod Mosta hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata na Delti na spomeniku poginulim hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata s riječkog područja, među kojim imenima je uklesano i ime poginulog pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“ Rene Karana, također posjetili smo i njegovo posljednje počivalište na groblju Kozala gdje smo zapalili svijeću i  stavili krunica 7. gardijske brigade „Puma“. Zatim smo položili cvijeće i zapalili svijeću kod spomen ploče na stadionu Kantrida u spomen na sve članove Armade i navijače HNK Rijeka, poginule u Domovinskom ratu te na kraju i na spomeniku poginulim pripadnicima 111. brigade ZNG HV „Zmajevi“  i 71. bojne Vojne policije Rijeka u Aleji hrvatskih branitelja na gradskom groblju Drenova u Rijeci. Zajedno s domaćinima prisustvovali smo prvoligaškoj utakmici  HNL-a na stadionu Rujevica između Rijeke i Lokomotive, a zatim je uslijedilo druženje u prostorijama Kluba navijača Armada.

Ovim putem zahvaljujemo Klubu navijača Armada, hrvatskim braniteljima koji djeluju unutar  navijačke skupine, na pruženom gostoprimstvu i ugodnom druženju te se radujemo daljnjoj uspješnoj suradnji.

• A1

• A2