POZIV NA RADIONICU I HUMANITARNU AKCIJU

Pozivamo pripadnike 7. gardijske birgade "PUMA", članove Udruge veterana 7. gardijska brigada "PUMA", branitelje i sve zainteresirane da nam se pridruže. Radionica i humanitrna akcija održat će se 12.08.2017. u 10,00 sati u varaždinskoj jahaoni u Optujskoj ulici (bivša vojarna). Radionica je otvorenog tipa, stoga vas očekujemo u što većem broju, kao gledatelje ili sudionike. Molimo sudionike jahače da svoje prijave na radionicu izvrše do petka, 11.08.2017. Kontakt osoba je Samir Ceglec, broj mobitela 091/984 0261.

Osnovne informacije nalaze se u pozivu, a za sve eventualne dodatne upite, slobodno nas kontaktirajte na navedene brojeve mobitela.

Veselimo se zajedničkom druženju, humanitarnoj akciji i edukaciji