OBILJEŽEN DAN SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA I ŠKABRNJE

 • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i ove je godine prisustvovala obilježavanju Dana sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. Program u Vukovaru započeo je komemorativnim skupom u dvorištu vukovarske Opće županijske bolnice gdje je održan prigodan program 'Vukovar - mjesto posebnog pijeteta', nakon kojeg su se sudionici u koloni sjećanja uputili prema Memorijalnom groblju žrtava iz Domovinskog rata. Na groblju je održana molitva i misa za sve žrtve Vukovara, a počast im je također odana svečanim polaganjem vijenaca i ruža. U poslijepodnevnim satima Dunavom su puštene svijetiljke u spomen na ubijene i nestale branitelje Vukovara.

Dio pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“ i članova Udruge prisustvovao je svečanom obilježavanju Danu sjećanja na žrtve Škabrnje gdje je također održan komemorativni skup, kolona sjećanja, sveta misa te svečano polaganje vijenaca žrtvama Domovinskog rata.

 

Svim poginulim i nestalim u agresiji na Vukovar i Škabrnju, u agresiji na Republiku Hrvatsku, nek je pokoj vječni i mir Božji. HVALA im za našu Hrvatsku Domovinu. 

 

 • 1
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.