JAVNA TRIBINA „ULOGA I DOPRINOS 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“ U STVARANJU SAMOSTALNE HRVATSKE“

  • Published in NOVOSTI

U petak, 15. prosinca 2017. u skupštinskoj dvorani Varaždinske županije održana je javna tribina „Uloga i doprinos 7. gardijske brigade "Puma" u stvaranju samostalne Hrvatske“.

Na tribini su sudjelovali brigadir Marijan Kretić, posljednji zapovjednik 7. gardijske brigade, Stjepan Adanić, gradonačelnik grada Varaždina u vrijeme osnivanja 7. gardijske brigade, Zvonimr Sabati, prvi župan Varaždinske županije, Ante Nazor, ravnatelj Hrvatskog memorijalno-dokumentacijskog centra Domovinskoga rata i general  Zdravko Jakop, državni tajnik Ministarstva obrane RH. Slušatelji, među kojima bili i učenici varaždinskih srednjih škola, upoznati su s ratnim putem  7. gardijske brigade te s njezinom ulogom i doprinosom u ratnim zbivanjima tijekom Domovinskog rata.
Ovim putem zahvaljujemo predavačima što su svojim sudjelovanjem doprinijeli dostojanstvenom obilježavanju 25. obljetnice osnutka naše brigade.

 

  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.