ODRŽANA SVETA MISA POVODOM BLAGDANA SV. JURJA

  • Published in NOVOSTI

Dana 23. travnja 2018. godine povodom blagdana Svetog Jurja, zaštitnika policije, vojske i 7. gardijske brigade „PUMA“, u kapelici Sv. Jurja u bivšoj vojarni u Varaždinu održana je sveta misa. Svetu misu predvodio je mons. Antun Perčić, generalni vikar Varaždinske biskupije.

Prije mise, obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, predstavnici vojske i policije, te predstavnici braniteljskih udruga u kapelici su zapalili svijeće za sve žrtve Domovinskog rata.

Po završetku mise upriličen je i prigodni domjenak u prostorijama Sportsko rekreativnog centra UDVDR Varaždin.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.