POZIV NA ODAVANJE POČASTI POGINULIMA I NESTALOM PRIPADNIKU 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“ MIROSLAVU HARČI

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ poziva obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“  na odavanje počasti paljenjem svijeća za poginule i molitvom za nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“ Miroslava Harču.

Paljenje svijeća biti će na Varaždinskom groblju kod Križa braniteljima u subotu, 5. svibnja 2018. godine u 9 sati.

 

Udruga veterana 7. gardijska brigada PUMA

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.