OBILJEŽENA 27. OBLJETNICA OSNUTKA 104. BRIGADE HV

Izaslanstvo Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ dana 8.5.2018. sudjelovalo je na obilježavanju 27. obljetnice osnivanja 104. brigade HV.

Tom su prigodom predstavnici braniteljskih udruga, obitelji poginulih, županijski i gradski dužnosnici položili vijence i zapalili svijeće na varaždinskom groblju, kod spomen obilježja poginulim pripadnicima 104. brigade.

Kratkim obraćanjima bivši ratni zapovjednici ukratko su nazočne upoznali s ratnim putom te postrojbe HV.

Svim pripadnicima brigade čestitamo njihovu obljetnicu!