Krešimir Maretić novi predsjednik ZUV HGP

  • Published in NOVOSTI

Zbor udruga veterana hrvatskih gardijskih postrojbi održao je izborno – izvještajnu sjednicu Sabora dana 09. studenog  2018. u prostorijama HVIDRA-e grada Zagreba.  Na istoj je za novog predsjednika Udruge izabran Krešimir Maretić, pripadnik Udruge ratnih veterana 2. gardijske brigade „ Gromovi“.

Krešimir Maretić svoj je ratni put započeo 1991. godine, u istočnoj Slavoniji, te nastavio na ratištima diljem Lijepe naše gdje je i dva puta ranjen.  Višestruki je nositelj  vojnih odlikovanja. Danas živi u Zagrebu sa suprugom i dvoje djece.

U svom govoru novoizbrani predsjednik zahvalio se svima prisutima, te rečenicom : „ Prvi među jednakima „ ukazao kako će zagovarati timski rad i zajedničko donošenje odluka u vezi djelovanja ZUV HGP-a te jačanju zajedništa s Udrugom specijalne policije iz Domovinskog rata RH.

 Na skupštini su nazočili gosti : savjetnik Predsjednice RH za branitelje Ante Deur, voditelj Gradskog ureda za branitelje grada Zagreba Miodrag Demo te predsjednik Udruge specijalne policije iz Domovinskog rata RH Zoran Maras.

Na izborno – izvještajnoj sjednici Sabora imenovan je Upravni odbor ZUV HGP-a u sastavu : Ilija Vučemilović Šimunović, Krešimir Maretić, Miljenko Kolobarić, Hrvoje Pupić Vurilj,  Zoran Marunček, Dražimir Jukić, Antonijo Šebalj, Tomislav Sabljo te Tihomir Bakarić.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.