OBAVIJEST O RADIONICI VEZANOJ ZA JAVNI POZIV ZA SUFINANCIRANJE TROŠKOVA OBRAZOVANJA

  • Published in NOVOSTI

Ministarstvo hrvatskih branitelja područna jedinica Varaždin organizira radionicu vezanu za javni poziv za sufinanciranje troškova obrazovanja  sa osobama iz ciljane skupine; nezaposleni (najmanje 15 dana) hrvatski branitelji i nezaposlena djeca; smrtno stradalih, nestalih hrvatskih branitelja, dragovoljaca i HRVI ( sa trajnim statusom) radi upoznavanja sa mjerom iz javnog poziva.

Radionica će se održati 18. 02. 2019. godine u 9 sati, a o mjestu održavanja radionice sudionici će biti obaviješteni naknadno.

Prijave za sudjelovanje primaju se do srijede 13. 02. 2019. godine na broju telefona Područne jedinice 321-131 radnim danom od 9-16 sati. Radionica je namijenjena isključivo osobama iz ciljne skupine.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.