OBAVIJEST ZA ODIGRAVANJE NOGOMETNIH UTAKMICA A REPREZENTACIJE HRVATSKA - WALES i HRVATSKA - TUNIS

  • Published in NOVOSTI

Nastavno na dosadašnju suradnju Hrvatskog nogometnog saveza i Ministarstva hrvatskih branitelja, obavještavamo vas da je organizacijski odbor HNS-a odlučio udrugama proisteklim iz Domovinskog rata u znak zahvalnosti osigurati određeni broj ulaznica za slijedeće utakmice Hrvatske reprezentacije:

 - za kvalifikacijsku nogometnu utakmicu za Euro 2020 Hrvatska – Wales koja se igra u Osijeku na stadionu Gradski vrt u subotu, 08.06.2019. godine s početkom u 15,00h

 - za prijateljsku nogometnu utakmicu Hrvatska – Tunis koja se igra u Varaždinu na stadionu Varteks u utorak, 11.06.2019. godine s početkom u 20,45h

 Za hrvatske branitelje koji su 100% HRVI I. skupine te se za kretanje koriste invalidskim kolicima i imaju pratnju, HNS je osigurao mjesta s posebnim ulazom za invalide na stadion. Za dolazak na stadion će biti pripremljene i parking akreditacije koje se mogu podići zajedno s akreditacijama za HRVI i pratitelja.

 Svi zainteresirani neka se jave na broj 095 23 00 650 ili 095 90 64 824 sa sljedećim podacima:

- ime i prezime

- OIB

 Karte su personalizirane i nisu prenosive na drugu osobu. 

 Prijave za utakmicu Hrvatska - Wales (08.06.) primaju se najkasnije do 04.06. do 11h, a prijave za utakmicu Hrvatska - Tunis (11.06.) najkasnije do 06.06. do 11h .

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.