OBAVIJEST O 14. MEMORIJALU 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“ - THERMENLAND OPEN 2019

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i Orijentacijski klub „Međimurje“ i ove godine organiziraju tradicionalno natjecanje u orijentaciji - 14. Memorijal 7. gardijske brigade „PUMA“ - Thermenland open 2019. Natjecanje se organizira u suradnji s Ministarstvom branitelja, Hrvatskim orijentacijskim savezom, Varaždinskom županijom, Općinom Gornji Kneginec, Općinom Vinica, Općinom Sveti Ilija, Gradom Varaždinske Toplice te Specijalnom bolnicom za medicinsku rehabilitaciju Varaždinske Toplice – Minerva.

Natjecanje će se provesti u 3 dana na 3 različite lokacije s 5 različitih etapa-utrka po slijedećem programu:

Prolog Etapa: (Nedjelja,16.06.2019, 11:00) – FOOTO Sprint – Vinica – Arboretum Opeka

-           Nominirano za sprint kup Hrvatske

TrailO Etapa: (Nedjelja, 16.06.2019, 13:00) - TrailO Tempo – Vinica – Arboretum Opeka

-           Prvenstvo Hrvatske, kup Hrvatske  i zajedničku hrvatsko-slovensko-talijanska TrailO liga

WRE 1  Etapa : (Subota, 22.06.2019, 10:00) - FOOT-O Long (WRE1),  - Varaždi Breg

-           Prvenstvo i kup Hrvatske na duge staze,utrka za svjetsku rang listu - WRE

INDOR Etapa: (Subota, 22.06.2019, 18:00) - FOOT-O Indor sprint – Varaždinske Toplice

-           Škola u Varaždinskim Toplicama – utrka u zatvorenom prostoru

WRE 2  Etapa : (Nedjelja, 23.06.2019, 11:00) - FOOT-O Middle (WRE2),  - Seketin

-           Kup Hrvatske na srednje staze,utrka za svjetsku rang listu - WRE

 Na natjecanju se očekuje od 500 – 600 natjecatelja, a očekuju se i veliki broj stranih državljana, posebice iz Austrije, Mađarske i Slovenije.

Birat će se i najsvestraniji natjecatelj u sve tri grane orijentacijskog sporta kao nastavak tradicije našeg natjecanja „Orienteering Triangle“. Birat će se i najbolji klub natjecanja koji će osvojiti veliku prijelazni pokal memorijala. Biti će i mnoštvo drugih popratnih sadržaja (bazeni i dr.). Angažirati će se i više desetaka volontera koji će raditi na organizaciji.

Sve ovo zahtijeva veliki organizacijski napor za udrugu, pa pozivamo sve članove da nazoće samoj provedbi natjecanja i pomognu u organizaciji. Udruga će i ovog puta svima koji budu pomagali u provedbi osigurati okrepu te vas pozivamo da provedete ugodne dane među svojim prijateljima.

Sve potrebne informacije o natjecanju mogu se pronaći na adresi: https://crothermenlandopen.blogspot.com/  

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.