OBAVIJEST PRIJAVLJENIM OSOBAMA ZA OBILJEŽAVANJE OBLJETNICE NA VELIKOJ DUVJAKUŠI 29.6.2019.

U suradnji s Ministarstvom obrane, Ministarstvom hrvatskih branitelja, planinarskom udrugom Dinaridi i
HGSS stanica Split, Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ organizira obilježavanje obljetnice pogibije
31 i nestanka jednog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“ na Velikoj Duvjakuši na Dinari, za članove
obitelji poginulih pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“ i za članove Udruge veterana 7. gardijska
brigada „PUMA“ u subotu, 29. lipnja 2019. godine.

Za obilježavanje obljetnice predviđen je slijedeći program:

- 01,00 (subota) - polazak autobusa iz Varaždina, parkiralište kod Varaždinskog groblja

- 08,30 - 9,30   - dolazak učesnika osobnim prijevozom i autobusima na obljetnicu u Suhopolje Vrličko kod                                 Vrlike - podjela akreditacija za let helikopterom

- 08,30 - 10,30 - transport helikopterom na Veliku Duvjakušu

- 11,00 - 12,30 - prigodno obraćanje nazočnima
                         - polaganje cvijeća i paljenje svijeća kod spomenika
                         - sv. misa

- 12,30 - 15,00 - ručak i druženje

- 15,00 - 17,00 - transport učesnika helikopterom do Suhopolja Vrličkog, Vrlika

Obavijest sudionicima obljetnice

Ručak je organiziran na Velikoj Duvjakuši, a osvježenje po putu i na Velikoj Duvjakuši u osobnom aranžmanu.

Sa sobom obavezno ponijeti čvrstu obuću, šešir ili kapu, jaknu ili vestu dugih rukava, kabanicu.

Pripadnici PUMA ponijeti obilježja brigade ili udruge (beretka, majica i sl.).

AKREDITACIJE ZA ULAZAK U HELIKOPTER, PRIJAVLJENIMA ĆE BITI PODIJELJENE NA UZLETIŠTU.

Za dodatne informacije nazvati Robert Puja, 095 906 48 24