POZIV NA OBILJEŽAVANJE DANA POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI I DANA HRVATSKIH BRANITELJA U KNINU 2019.

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada PUMA u suradnji s Ministarstvom hrvatskih branitelja organizira prijevoz u Knin povodom obilježavanja Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja 05. kolovoza 2019. godine.

 Pozivamo članove obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge koji su zainteresirani za odlazak u Knin 05.08.2019. da se jave isključivo na kontakte 095 906 4824 ili 095 230 0650 svakim radnim danom od 8 - 15h.

 Svi detalji oko vremena polaska i mjesta polaska bit će objavljeni naknadno, kao i kompletni program obilježavanja za 5. kolovoz.

 Autobusi će pokrivati ulaske na slijedećim mjestima:

 Varaždin, Krapina, Čakovec, naplatne postaje Lučko i odmorište Sesvete, Koprivnica i Bjelovar.

 Za ostala područja RH prijevoz ćemo pokušati osigurati u suradnji sa ostalim udrugama proisteklim iz Domovinskog rata.

 Napomena: oko 15 sati predviđeni je odlazak autobusima na koncert Marka Perkovića Thompsona.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.