POZIV NA 22. MEMORIJALNI TURNIR U MALOM NOGOMETU „TRI HRVATSKA VITEZA“ U CVETLINU

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“, članove Udruge „Puma“, obitelji poginulih, preminulih, nestalog te sve hrvatske branitelje na 22. memorijalni turnir u malom nogometu „Tri hrvatska viteza“ koji će se održati u subotu, 27. lipnja u Cvetlinu.

PROGRAM:

11,00 h - sveta misa za poginule u župnoj crkvi Svetog Petra i Pavla u Cvetlinu

12,00 h - polaganje vijenaca na spomen obilježju za poginule branitelje Cvetlina       

15,00 h - svečano otvaranje turnira

 

Molimo sve zainteresirane da se jave na kontakt Robert Puja 095 906 48 24, radi organizacije prijevoza.

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.