POZIV NA SVEČANO OTKRIVANJE SPOMEN PLOČE

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“, članove Udruge „PUMA“ i sve hrvatske branitelje da u utorak, 3. rujna 2019. godine nazoče svečanom otkrivanju spomen ploče povodom 100. obljetnice varaždinske vojne pobune 1919. godine koje će se održati u Optujskoj ulici 127, zgrada bivšeg zapovjedništva 7. gardijske brigade „PUMA“ sa cestovne strane, u 11,00 h.

Ploču podižu Grad Varaždin, Družba „Braća Hrvatskoga Zmaja“ i Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“. 

 

 

 

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.