Poziv na proslavu Dana oslobođenja grada Varaždina i Dana branitelja Varaždinske županije

Pozivamo obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade "PUMA" i članove Udruge da se odazovu u što većem broju 20. i 21. rujna na proslavu Dana oslobođenja grada Varaždina i Dana branitelja Varaždinske županije.
Događaju možete nazočiti u odori, u obilježjima Udruge ili u civilnoj odjeći. Svakako poželjna naša beretka.

PROGRAM

Četvrtak, 20.9.          - 17,00 h polaganje vijenaca i paljenje svijeća na Križu hrvatskih branitelja na varaždinskom groblju

- 18,00 h sv. misa u Varaždinskoj katedrali

Petak, 21.9.                - 9,00 h početak Tehničko – taktičkog zbora na Kapucinskom trgu, izložba naoružanja Hrvatske vojske i policije i okupljanje pripadnika Hrvatske vojske i policije