OBAVIJEST O POLASKU AUTOBUSA I PROGRAM OBILJEŽAVANJA DANA SJEĆANJA NA ŽRTVU ŠKABRNJE

  • Published in NOVOSTI

Udruga organizira odlazak u Škabrnju za obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge kako bi sa dužnim poštovanjem odali počast žrtvama.

Polazak za Škabrnju je u nedjelju, 18. studenog 2018. godine u 04,00 sata sa parkirališta kod Varaždinskog groblja. Predviđeno je sudjelovanje u obilježavanju Dana sjećanja u vremenu od 10,00 do 14,30 sati u Škabrnji. Nakon toga planiran je odlazak u grad Zadar. Polazak iz Zadra planira se u 18,00 sati, a dolazak u Varaždin oko ponoći.

Program obilježavanja nalazi se na linku:

http://www.opcina-skabrnja.hr/wp-content/uploads/DAN-STRADANJA-U-SKABRNJI-PROGRAM-OBILJEZAVANJA-2018.pdf

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.