POZIV NA 4. MEMORIJALNI NOGOMETNI TURNIR „PUME SLAVONIJE“ U VUKI

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“, članove Udruge „Puma“, obitelji poginulih, preminulih, nestalog te sve hrvatske branitelje, posebice sa područja Osječko-baranjske županije, na 4. memorijalni nogometni turnir „Pume Slavonije“ koji će se održati u subotu, 15.6.2019. u 14,00 sati u Vuki.

 Memorijalni nogometni turnir "Pume Slavonije" održava se u čast i sjećanje na trojicu poginulih pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“ iz Slavonije: Antonia Adrića iz Vrpolja, Martina Segedija iz Livane i Nenada Soline iz Čepina.

 Program:

 13,30 h - polaganje vijenaca i paljenje svijeća ispred spomenika poginulim braniteljima Općine Vuka

 14,00 h - memorijalni nogometni turnir

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.