KONFERENCIJA EURO-MEDITERAN

Predstavnik Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ Dražen Šantić sudjelovao je na konferenciji „Civilno društvo 2030: HR-EU_Euro-Mediteran“ koju je organizirala Nacionalna zaklada za razvoj civilnoga društva u kompleksu Konferencijskog centra u Solarisu u Šibeniku. Konferencija je trajala od 23. do 25.10.2019., a odvijala se u tri različita oblika rada u vidu panela, razgovora i savjetovanja, predavanja i izobrazbe. Paralelni kružni programi obuhvatili su teme postupaka javne nabave, društvenog utjecaja organizacija civilnog društva u digitalnom dobu, strateškog okvira za razvoj civilnog društva, te uloge Nacionalne zaklade u daljnjoj podršci i financiranju razvoja civilnog društva iz nacionalnih i EU izvora financiranja.
Putem konferencijskog umrežavanja i kružnih programa predstavnik Udruge prikupio je mnoštvo informacija vezanih uz mogućnosti razvoja unutar civilnog društva te jačanje suradnje s Nacionalnom Zakladom za razvoj civilnog društva.