Javni poziv za dodjelu potpora za samozapošljavanje u sklopu EU projekta

Ministarstvo hrvatskih branitelja je objavilo javni poziv za dodjelu potpora za samozapošljavanje u sklopu EU projekta „Samozapošljavanje hrvatskih branitelja, djece smrtno stradalih ili nestalih hrvatskih branitelja, djece dragovoljaca iz Domovinskog rata i djece hrvatskih ratnih vojnih invalida iz Domovinskog rata“.

Javni poziv, kao i sve upute i potrebnu dokumentaciju, možete vidjeti na donjoj poveznici .

Javni poziv je otvoren do iskorištenja sredstava, a najkasnije do 31. listopada 2021. godine.