ODRŽAN KONCERT U SJEĆANJE NA DUGOGODIŠNJEG TAJNIKA UDRUGE PUMA IGORA TKALECA - IGGYJA

U prepunoj podrumskoj sceni „ Zvonmir Rogoz“ dana 29. 02. 2020. održan je koncert  „HOMAGE TO IGGY“ u sjećanje na dugogodišnjeg tajnika Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ u suradnji sa Gradom Varaždinom, Koncertnim uredom Varaždin, LOOP- glazbenoj agenciji i Podrumskoj sceni „Zvonimir Rogoz“ u spomen i čast preminulom bivšem pripadniku 7. gardijske brigade „PUMA“, dugogodišnjem tajniku Udruge „PUMA“, ratniku  i dugogodišnjem rock glazbeniku koji je obilježio varaždinsku rock scenu Igoru Tkalecu - Iggyju. Njemu u čast, kao i svim poginulima, nestalom i preminulim pripadnicima „Puma“ koncert su otvorili varaždinski autorski bendovi Krah 1573 i Process, a atmosferu su dodatno zagrijali i legende hrvatskog rocka Kojoti.

Ovim putem Udruga veterana 7. Gardijska brigada „ PUMA“ zahvaljuje se Gradu Varaždinu, Koncertnom uredu Varaždin, LOOP - glazbenoj agenciji i Podrumskoj sceni „Zvonimir Rogoz“ na nesebičnoj pomoći u organizaciji koncerta, kao i svima koji su nazočili događaju.

2020 03 03 Koncertiggy1