POZIV NA OBILJEŽAVANJE 29. OBLJETNICE OSNUTKA 5. BOJNE 1. A BRIGADE TIGROVI

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge „Puma“ da prisustvuju obilježavanju 29. obljetnice osnutka 5. bojne 1. A brigade "Tigrovi", dana 15. svibnja 2020. godine (petak) s početkom u 17.00 sati na polaganje vijenaca i paljenje svijeća.
Polaganje će biti upriličeno kod Spomen - ploče na Vinici te vas pozivamo da se istom odazovete u što većem broju kako bi smo dostojanstveno odali počast svim poginulim i preminulim pripadnicima 5. bojne 1. A brigade „Tigrovi“. 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.