Čestitka povodom osnutka 29. godišnjice 2. A brigade ZNG

  • Published in NOVOSTI

Poštovane pripadnice i pripadnici 2. A brigade ZNG  i 2. Mehanizirane bojne „Gromovi“ Gardijske mehanizirane brigade,

            osobita nam je čast i zadovoljstvo u ime bivših pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“ i članova Udruge veterana 7. gardijska brigada „ PUMA“ čestitati vašu veliku obljetnicu, sa željom da ćemo uskoro zajedno odati počast svim Vašim poginulim, nestalim i preminulim pripadnicima.

            Svim Vašim članovima udruge kao i svim bivšim pripadnicima Vaše postrojbe čestitamo 29. obljetnicu osnutka.

            Vama i Vašim obiteljima želimo puno zdravlja, mira i uspjeha.

 

            Udruga veterana 7. gardijska brigada “PUMA“

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.