NATJEČAJ ZA POSAO ADMINISTRATIVNOG TAJNIKA/TAJNICE

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“

Raspisuje natječaj za

Administrativnog/administrativnu tajnika/tajnicu

(M/Ž)

Vrsta zaposlenja: određeno na rok od tri godine, puno radno vrijeme.

Način rada: prijepodne, bez smjena

Smještaj: Nema smještaja

Naknade: nema

Razina obrazovanja:

-   Srednja škola upravne, birotehničke, ekonomske struke ili gimnazija

-   Prvostupnik/ca upravne, ekonomke struke ili društvenih usmjerenja

Informatička znanja:

• Potrebno je odlično poznavanje Microsoftovih alata Word, Excell i PowerPoint ili sličnih;
  • Poznavanje rada na računalu je obavezno
  • Služenje e-mailom i internetom obavezno
  • Poželjna sposobnost daktilografije
  • sposobnost iščitavanja Zakona

(Zakon o udrugama, Zakon o hrvatskim braniteljima)

• opće znanje vezano za pripremu i provedbu projekata

Radno iskustvo: poželjno

Opis posla:

Osoba će obavljati administrativno - tajničke poslove.

Rok za prijave: 21.12.2020. do 24.00. sati

Sa svim kandidatima koji zadovoljavaju uvjete će se obaviti testiranje znanja od strane stručne  komisije.

• Sukladno članku 101 Zakona o hrvatskim braniteljima i članova njihovih obitelji („Narodne novine“, br.121/17.,98/19.) , prednost pod jednakim uvjetima ostvaruju :

1. a) dijete smrtno stradalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata, nestalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata i hrvatskog branitelja bez oba roditelja ili bez roditeljske skrbi

b) dijete  smrtno stradalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata i nestalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata