KRUNICE „PUMA“ ZA POGINULE I PREMINULE PRIPADNIKE „PUMA“ - 5. DIO

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ nastavlja s akcijom postavljanja naših krunica na grobove naših poginulih i preminulih pripadnika. U proteklih mjesec dana članovi Udruge su u  Bjelovarsko-bilogorskoj županiji, Osječko-baranjskoj županiji, te Zadarskoj i Zagrebačkoj županiji posjetili groblja na kojima su pokopani pripadnici 7. gardijske brigade „PUMA“, zapalili svijeće i pomolili se za duše pokojnih: Nikola Krpina, Zlatko Talan, Robert Lepej, Martin Segedi, Nenad Solina, Rudolf Lagundžija, Mario Čuvalo, Krešimir Gažić, Marijan Kotarščak, Dražen Miljević, Miloš Petrinac i Saša Sabljak.

Na taj način nastojimo odati počast našim poginulim i preminulim suborcima.

Namjera nam je da na svim grobljima na kojima su pokopani naši pripadnici postavimo naše krunice, stoga ovo obilježavanje nastavljamo i dalje.

Počivali u miru Božjem.

Drazen Miljevic