KRUNICE „PUMA“ ZA POGINULE I PREMINULE PRIPADNIKE „PUMA“ - 5. DIO

 • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ nastavlja s akcijom postavljanja naših krunica na grobove naših poginulih i preminulih pripadnika. U proteklih mjesec dana članovi Udruge su u  Bjelovarsko-bilogorskoj županiji, Osječko-baranjskoj županiji, te Zadarskoj i Zagrebačkoj županiji posjetili groblja na kojima su pokopani pripadnici 7. gardijske brigade „PUMA“, zapalili svijeće i pomolili se za duše pokojnih: Nikola Krpina, Zlatko Talan, Robert Lepej, Martin Segedi, Nenad Solina, Rudolf Lagundžija, Mario Čuvalo, Krešimir Gažić, Marijan Kotarščak, Dražen Miljević, Miloš Petrinac i Saša Sabljak.

Na taj način nastojimo odati počast našim poginulim i preminulim suborcima.

Namjera nam je da na svim grobljima na kojima su pokopani naši pripadnici postavimo naše krunice, stoga ovo obilježavanje nastavljamo i dalje.

 

Počivali u miru Božjem.

 

SEMPER PRIMUS

 

 • Drazen Miljevic

  Drazen Miljevic

 • Kresimir Gazic

  Kresimir Gazic

 • Marijan Kotarscak

  Marijan Kotarscak

 • Mario Cuvalo

  Mario Cuvalo

 • Martin Segedi

  Martin Segedi

 • Milos Petrinac

  Milos Petrinac

 • Nenad Solina

  Nenad Solina

 • Nikola Krpina

  Nikola Krpina

 • Robert Lepej

  Robert Lepej

 • Rudolf Lagundzija

  Rudolf Lagundzija

 • Sasa Sabljak

  Sasa Sabljak

 • Zlatko Talan

  Zlatko Talan

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.