POZIV NA EKOLOŠKU AKCIJU ČIŠĆENJA OBALE RIJEKE DRAVE (DRAVA - 21)

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge veterana 7. gardijska brigada  „Puma“ da se odazovu Ekološkoj akciji čišćenja obale korita rijeke Drave DRAVA - 21, a koja se provodi temeljem zaključka gradonačelnika Grada Varaždina o sufinanciranju akcije čišćenja ilegalno odbačenog otpada.

 Sudionici akcije su: Grad Varaždin, Čistoća d.o.o,Varkom d.d., Parkovi d.d., 2. OMB- e „Pume“, Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, Javna vatrogasna postrojba Varaždin, HGSS- Stanica Varaždin, Udruga LABUD Varaždin, Športsko ribolovni klub Varaždin, Klub podvodnih aktivnosti Drava, Rafting klub Matis, Kajak kanu klub Varteks, Udruga RezervArt Varaždin i Udruga navijača WHITE STONS Varaždin. 

Akcija će se provoditi uz pridržavanje epidemioloških mjera u trajanju od dva dana:

  1. dan: petak, 7. svibnja 2021. godine - s početkom u 8,30 sati, završetak u 15,30 sati
  2. dan: subota, 8. svibnja 2021. godine - s početkom u 9,00 sati, završetak u 14,00 sati.

Mjesto okupljanja, raspodjela poslova po grupama biti će kod Dravskih bazena.

Svrha akcije je edukacija građana vezano uz zaštitu okoliša s ciljem preventivnog djelovanja sprečavanja odbacivanja otpada u prirodu, a naročito po obali rijeke Drave.

Akciju će popratiti lokalni i nacionalni mediji radi obavještavanja i informiranja šire javnosti.

Molimo da se odazovete u što većem broju, okrijepa osigurana, te da se javite u Udrugu veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, na kontakt: 095 906 4824 ili 095 230 0650 najkasnije do četvrtka 6.5.2021. godine do 13,00 sati.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.