Ivica Nerer biciklom iz Varaždina za Knin

  • Published in NOVOSTI

Dana 30. 07.2021. godine, u petak, Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti, Dana hrvatskih branitelja i 26. obljetnice VRO „Oluja“  ispratit će  Ivicu Nerera, bivšeg pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, člana Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i još uvijek djelatnu vojnu osobu, pripadnika GOMBR-e, 2. oklopno mehanizirane bojne „PUME“ koji 3.8.2021. godine  kreće  na put  biciklom od Varaždina do Knina.

 Tom prigodom  okupit ćemo se kod Križa zahvalnosti, Crkva Sv. Nikole u Varaždinu  u 10,00 sati gdje će se održati  prigodna molitva i blagoslov putnika koji biciklira pod sloganom „Kad krenemo gorit će nebo i zemlja“.

 Ovim putem našem članu Ivici Nereru želimo sretnu i sigurnu vožnju od 3.8.-5.8.2021. na putu do Knina, dugom 390 km,  te se ujedno unaprijed zahvaljujemo svima na pomoći i gostoprimstvu koju će mu pružiti tijekom putovanja biciklom.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.