Poziv na Sv. misu u kapelici Sv. Jurja u vojarni 7. gardijske brigade „PUMA“

  • Published in NOVOSTI

Povodom završetka borbenih djelovanja i povratka 7. gardijske brigade „PUMA“ iz Domovinskog rata, pozivamo  obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“ i članove Udruge, na Sv. misu koja će se održati za 91 poginulog i 1 nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“ koji su položili živote na oltar Domovine. Misa će biti u kapelici Sv. Jurja u vojarni 7. gardijske brigade „Puma“ u Varaždinu dana 18. listopada  2021. godine ( ponedjeljak ) s početkom u 10,00 sati, a predvodit će je vojni i policijski kapelan vlč. Ivica Horvat.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.