POZIV NA OBILJEŽAVANJE DANA SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA

  • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i ove godine obilježava Dan sjećanja na žrtvu Vukovara  te organizira odlazak u Vukovar  za obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“ i članove Udruge kako bi s dužnim poštovanjem obilježili 30. obljetnicu sjećanja na žrtvu Vukovara i odali počast žrtvama.

 Prijevoz autobusom bit će organiziran za Vukovar  dana 20. studenog 2021. godine - subota.

Prijevoz autobusom je besplatan.

 Vrijeme i mjesto polaska te program obilježavanja 30. obljetnice Dana sjećanja na žrtvu Vukovara biti će objavljeni naknadno.

 Zainteresirani za odlazak u Vukovar   mogu se javiti radnim danom od 8,00- 15,00 sati na brojeve mobitela: 095 230 06 50 i 095 906 48 24 do 17. studenoga 2021. godine.

 Napomena:  svi koji se prijavljuju moraju se pridržavati važećih epidemioloških mjera , a to su: da su cijepljeni protiv bolesti COVID - 19  (COVID putovnica), da imaju negativni nalaz PCR testa ili brzog antigenskog testa na SARS - CoV - 2 ili da su preboljeli bolest COVID 19.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.