UDRUGA RATNIH VETERANA 1. GARDIJSKE BRIGADE „ TIGROVI“, PODRUŽNICA VARAŽDINSKE ŽUPANIJE DODIJELILA JE ZAHVALNICU UDRUZI VETERANA 7. GARDIJSKA BRIGADA „ PUMA“

  • Published in NOVOSTI

Udruga ratnih veterana 1. gardijske brigade „Tigrovi“, Podružnica Varaždinske županije dodijelila  je Zahvalnicu  Udruzi veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ za nesebičnu pomoć i potporu  u organizaciji proslave 30. obljetnice ustroja 5. bojne 1. A brigade „Tigrovi“ Varaždin.

Ovim putem zahvaljujemo se Udruzi ratnih veterana 1. gardijske brigade „Tigrovi“, Podružnica Varaždinske županije, predsjedniku Tomislavu Kranjčecu na dodijeljenoj Zahvalnici i veselimo se daljnjoj suradnji.

SEMPER PRIMUS

 

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.