OBILJEŽEN DAN OBRANE OPĆINE POLIČNIK

 • Published in NOVOSTI

Delegacija Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ prisustvovala je 3. siječnja 2022. godine na  proslavi obilježavanja 30. godišnjice  Dana obrane Općine Poličnik.

Dana 3. siječnja 1992. godine neprijatelj nije uspio okupirati područje općine Poličnik i presjeći cestu Zadar-Ražanac-Pag, čime su imali namjeru prepoloviti Hrvatsku na dva dijela. Prisjećajući se tih sudbonosnih dana za opstojnost mlade države Hrvatske, Općina Poličnik  tradicionalno je obilježila 30. godišnjicu  Dana obrane.

Tim povodom dostojanstveno, tiho, u molitvi, brojna izaslanstva položila su cvijeće  i zapalila svijeće  kod spomen obilježja u Suhovarima. Polaganje vijenaca, paljenje svijeća i prisjećanje na poginule  nastavljeno je na centralnom križu kod  crkve sv. Nikole u Poličniku, nakon čega je u crkvi sv. Nikole održana i Sveta misa za sve poginule i Dana obrane koju je predvodio župnik don Damir Juričin.

Neka im je vječna slava i hvala im!

 

 • A

  A

 • A1

  A1

 • A2

  A2

 • B

  B

 • B1

  B1

 • B2

  B2

 • B3

  B3

 • B4

  B4

 • C

  C

 • C1

  C1

 • D

  D

 • E

  E

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.