Poziv na svečano otvorenje spomen - obilježja smrtno stradalim i umrlim braniteljima u Domovinskom ratu u Krapini

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“  i članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ da nazoče svečanom otvorenju spomen-obilježja smrtno stradalim i umrlim braniteljima u Domovinskom ratu s područja Krapinsko-zagorske županije koje će se održati dana

  1. lipnja 2022. godine (subota) u 19,30 sati u Perivoju Janka Draškovića u Krapini.

Nakon otvorenja održat će se koncert Klape „Sveti Juraj“ i Orkestra Hrvatske ratne mornarice na Hušnjakovom s početkom u 21,00 sati.

Molimo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“ i članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ da nazoče istom s obilježjima brigade ili Udruge ( majice, beretke).

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.