Udruga „PUMA“ odala počast poginulim braniteljima na 25. memorijalnom malonogmetnom turniru „Tri hrvatska viteza“ u Cvetlinu

 • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ i ove je godine tradicionalno sudjelovala u odavanju počasti poginulim braniteljima Ivanu Čižiću, Slavku Smiljanu i Kreši Šmintiću u Cvetlinu na 25. memorijalnom malonogometnom turniru „Tri hrvatska viteza“ koji je organiziran 22. i 23. srpnja 2022. godine.

 U župnoj crkvi Svetog Petra i Pavla u Cvetlinu održana je Sveta misa za poginule brantelje iz Cvetlina, koju je predvodio velečasni Neven Blažol. Nakon toga uslijedilo je polaganje vijenaca i paljenje svijeća na spomen obilježju za poginule te na grobovima poginulih Ivana Čižića, pripadnika 1. gardijske brigade „Tigrovi“, Slavka Smiljana, pripadnika 104. brigade HV-a, i Kreše Šmintića, pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“.  

Uz izaslanika načelnika općine Bednja, Ivana Kneza, memorijalu je prisustvovao i isti otvorio general bojnik Dragutin Repinc izaslanik Ministarstva hrvatskih branitelja te državni tajnik u Ministarstvu obrane brigadni general Zdravko Jakop.

Na malonogometnom turniru u Cvetlinu sudjelovalo je 21 ekipa, a novčane nagrade i pehare osvojili su za:

 1. mjesto - Furious Express & Pilana Draganić
 2. mjesto - Graditeljstvo Merkaš
 3. mjesto - ŠD Đurmanec
 4. mjesto - UŠR Cvetlin

- najboljeg golmana: Marko Peček

- najboljeg igrača: Žiga Čeh

- najboljeg strijelca: Leon Jedvaj.

Čestitamo svim prijavljenim ekipama na sudjelovanju na 25. memorijalnom turniru „Tri hrvatska viteza“ i

zahvaljujemo se Udruzi za šport i rekreaciju Cvetlin, predsjedniku Ivanu Šmintiću, općini Bednja, načelniku Damiru Poljaku, članu vijeća općine Bednja Ivici Hreniću i velečasnom Nevenu Blažolu na organizaciji i održavanju tradicije u čuvanju spomena na žrtvu hrvatskih vitezova iz Cvetlina.

 

 SEMPER PRIMUS

 • 2022 07 25 Cvetlin

  2022 07 25 Cvetlin

 • B2

  B2

 • B5

  B5

 • B 1

  B 1

 • B 2

  B 2

 • B 3

  B 3

 • B 4

  B 4

 • C1

  C1

 • C2

  C2

 • C3

  C3

 • C4

  C4

 • D 1

  D 1

 • D 2

  D 2

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.