SVEČANA SJEDNICA GRADA VARAŽDINA POVODOM DANA GRADA VARAŽDINA I DODJELA NAGRADE GRADA VARAŽDINA UDRUZI VETERANA 7. GARDIJSKA BRIGADA „PUMA“

  • Published in NOVOSTI

Članovi Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ dana 6. prosinca 2022. godine nazočili su svečanoj sjednici Gradskog vijeća Grada Varaždina povodom Dana Grada Varaždina - blagdana svetog Nikole koja se održala u Velikoj koncertnoj dvorani HNK u Varaždinu. Svečanoj sjednici prisustvovali su gradski vijećnici, gradonačelnici i načelnici, saborski zastupnici, izaslenici predsjednika Republike Hrvatske Zorana Milanovića, Hrvatskog sabora i Vlade RH.

Uz svečane govore predsjednice Gradskog vijeća Zdravke Grđan i gradonačelnika Nevena Bosilja, pozdravne govore gostiju te prigodni glazbeni program uručena su i javna priznanja Grada Varaždina zaslužnim pojednicima i organizacijama, među kojima je i Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“.

U povodu 30. obljetnice osnutka 7. gardijske brigade „PUMA“ udruzi je uručena Nagrada Grada Varaždina za doprinos u oslobađanju Republike Hrvatske i žrtvu koju su podnijeli tijekom Domovinskog rata te humanitarni mirnodopski rad. U ime Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ nagradu je preuzeo predsjednik udruge, Robert Puja.

Zahvaljujemo Gradu Varaždinu na uručenom javnom priznanju.

 

Također, povodom 30. obljetnice osnutka 7. gardijske brigade „PUMA“, dana 15. prosinca 2022. godine (četvrtak), župan Varaždinske županije Anđelko Stričak u ime Varaždinske županije dodijelit će priznanje Udruzi veterana 7. gardijska brigada „PUMA“.

Ovim putem pozivamo članove obitelji poginulih i nestalog pripadnika, bivše pripadnike brigade i članove udruge „PUMA“ ukoliko su zainteresirani da nazoče navedenom događaju da se jave u Udrugu veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ na brojeve mobitela: 095 230 0650 i 095 906 4624, radnim danom od 8:00-15:00.

SEMPER PRIMUS

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.