OBAVIJEST ČLANOVIMA O PLAĆANJU ČLANARINE ZA 2023. GODINU

Poštovani članovi, obavještavamo Vas da članarinu za 2023. godinu možete uplatiti osobno u Udruzi veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ , Varaždin, Harambašićeva 34 te, putem internet bankarstva ili općom uplatnicom u banci ili pošti.

Sukladno odluci Upravnog odbora Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ od 28. prosinca 2022. godine, godišnja članarina za 2023. godinu iznosi 15,00 eura, a važi za tekuću godinu. Uplata članarine je na dobrovoljnoj bazi.

POSTUPAK UČLANJENJA U UDRUGU

U prilogu stavljamo ogledni primjerak kako popuniti  nalog za plaćanje. Kod ispunjavanja naloga obavezno vodite računa o točnom upisu broja računa Udruge, o imenu i prezimenu uplatitelja, ali i o upisu OIB-a.

Nadalje, obavještavamo Vas da će se redovno - izvještajna  skupština Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ održati dana 11. ožujka 2023. godine (subota) s početkom u 10,00 sati u Domu kulture u Sračincu.