ČESTITKA POVODOM DANA POBJEDE I DOMIVINSKE ZAHVALNOSTI TE DANA HRVATSKIH BRANITELJA

  • Published in NOVOSTI

Dragi članovi obitelji poginulih, nestalog i preminulih pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“, bivši pripadnici 7. gardijske brigade „Puma“, članovi Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, hrvatski branitelji i njihove obitelji te svi državljani Republike Hrvatske, čestitamo Vam Dan pobjede i domovinske zahvalnosti, Dan hrvatskih branitelja te 28. obljetnicu VRO „Oluja“.

Na današnji dan, prije 28 godina, hrvatski narod cijelom je svijetu pokazao hrabrost, zajedništvo, odlučnost i snagu. Naša zastava na vrhu Kninske tvrđave, označila je ostvarenje povijesnog sna hrvatskog naroda - slobodnu Hrvatsku.

Budimo ponosni i dostojno proslavimo krunu svih naših pobjeda.

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.