POZIV NA POLAGANJE VIJENACA I PALJENJA SVIJEĆA POVODOM OBILJEŽAVANJA 28. OBLJETNICE VRO „MAESTRAL“

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo obitelji poginulih, nestalih i preminulih pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“ te članove Udruge veterana 7. gardijske brigade „PUMA“ dana 07. rujna 2023. godine s početkom u 10:15 sati nazoče polaganju vijenca i paljenju svijeća kod Križa branitelja na gradskom groblju Varaždin povodom obilježavanja 28. obljetnice VRO „MAESTRAL“.

 

Molimo da polaganju nazočite u obilježjima Udruge s beretkom.

 

Tijekom operacije „Maestral“ poginulo je osam pripadnika 7. gardijske brigade „Puma“:

 

Milan Kerezija

Damir Golubić

Božidar Horvat

Ivica Tot

Viktor Kaurin

Goran Mikočević

Vlado Bukal

Vladmir Vujec

 

Neka im je vječna slava i hvala.

 

SEMPER PRIMUS

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.