ODAVANJE POČASTI POVODOM 5. OBLJETNICE SMRTI PRVOG PREDSJEDNIKA ZUV HGP-a IVICE TOLIĆA

Predstavnici Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ dana 31. kolovoza 2024. godine zajedno sa svim predstavnicima ZUV HGP-a, članovima obitelji i prijateljima odali su počast povodom 5. obljetnice smrti komodora Ivice Tolića, prvog predsjednika ZUV HGP-a, Misom zadušnicom u 09,00 h u Župnoj crkvi sv. Roka i na posljednjem počivalištu polaganjem vijenaca i paljenjem svijeća na Mjesnom groblju u Vinjanima Donjima kod Imotskog.

U sklopu obilježavanja obljetnice održana je i radionica na temu "Upravljački aspekti projekta" koja je održana 30. kolovoza 2024. godine

Nadalje također odazvali smo se pozivu gradonačelnika Grada Opuzena Ivana Matage i načelnika općine Slivno Smiljana Mustapića na radni sastanak te odavanja počasti poginulim domicilnim braniteljima s njihovog područja na mjesnom groblju  Slivnom Ravnom i na groblju sv. Roka u Podgradini.

Neka im je vječna hvala i slava!

• A1

• A2