25. Hodočašće Hrvatske vojske u Svetište Majke Božje Bistričke u Mariji Bistrici

  • Published in NOVOSTI

Obavještavamo Vas da će se 25. hodočašće Hrvatske vojske, policije i hrvatskih branitelja u Svetište Majke Božje Bistričke u Mariji Bistrici održati u nedjelju, 1. listopada 2017. godine. Nositelj aktivnosti organizacije hodočašća na terenu bit će Područne jedinice Ministarstva branitelja odnosno djelatnik Ministarstva u centru za psihosocijalnu pomoć u županiji u kojoj nije ustrojena Područna jedinica.

Svi zainteresirani članovi Udruge „PUMA“ iz Varaždina za odlazak na hodočašće neka se jave do 23. rujna 2017. godine na slijedeći kontakt:

 

Draženko Mikac

 

095 226 0007

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.