POZIV NA TRIBINU TOPLIČKI BRANITELJU U DOMOVINSKOM RATU

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „PUMA“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „PUMA“, članove Udruge 7. gardijska brigada „PUMA“ kao i sve hrvatske branitelje i zainteresirane građane da u četvrtak, 30. svibnja 2019. u 20,00 h prisustvuju tribini Toplički branitelji u Domovinskom ratu na kojoj će gost biti brigadni general Željko Dvekar, a koja će se održati u Kongresnoj dvorani hotela Minerva u Varaždinskim Toplicama

Ulaz je slobodan.

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.