OBAVIJEST O NOVOJ PONUDI U „ARTIKLI PUMA“..

  • Published in NOVOSTI

Obavještavamo vas da u našim „ Artikli PUMA“ uz standardnu ponudu majica, kapa, zastavica, kišobrana, torbica, privjesaka, šalica, magneta, krunica, polo majica boje pijeska možete naručiti i etui sa kemijskom olovkom, sve sa logom „PUMA“.

Napomena: UDRUGA  "PUMA"  JE SAMO POSREDNIK IZMEĐU KUPCA I PROIZVOĐAČA - NE PRODAJE I NEMA MATERIJALNU KORIST.

Zainteresirani za narudžbe mogu se javiti na mail Udruge (Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.),

na brojeve: 095 23 00 650 ili 095 90 64 824 svakim radnim danom u vremenu od 8-15h

ili osobnim dolaskom u Udrugu svakim radnim danom od 8-15h.

 

 

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.