VI. Hodočašće hrvatskih branitelja Domovinskog rata KZŽ i sjeverozapadne Hrvatske majci Božjoj Gorskoj Lobor

  • Published in NOVOSTI

Obavještavamo Vas da će se tradicionalno VI. Hodočašće hrvatskih branitelja Domovinskog rata i sjeverozapadne Hrvatske Majci Božjoj Gorskoj Lobor održati dana 30. kolovoza

( nedjelja) 2020. godine u svetištu Majke Božje Gorske u Loboru.

 Nositelji organizacije hodočašća su Tigrovi KZŽ, Općina Lobor i Župa Lobor.

 Svi zainteresirani članovi Udruge veterana 7. gardijska brigada“ PUMA“  i bivši pripadnici 7. gardijske brigade „Puma“ mogu se javiti kontakt osobi zaduženoj ispred Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, a zbog ograničenog broja sudionika  i lakše organizacije na terenu  najkasnije do srijede  26. kolovoza 2020. godine.

Molimo sve bivše pripadnike brigade i Udruge da sudjeluju u obilježjima brigade ili Udruge

( majica, vesta, beretka ).

Kontakt osoba:

Tihomir Šavorić, mob. 099/215 8800

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 Varaždin

Tel : 042 230 065

Mob : 095 906 4824

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.