OBAVIJEST ČLANOVIMA UDRUGE VETERANA 7. GARDIJSKA BRIGADA „PUMA“ O PLAĆANJU ČLANARINE ZA 2021.

  • Published in NOVOSTI

Poštovani članovi, članarinu Udruzi možete uplatiti i putem opće uplatnice, ako niste u mogućnosti to izvršiti osobno u Udruzi ili klubu Udruge u svojoj županiji.

Članarina iznosi 100 kuna te se plaća jednokratno, a važi za tekuću godinu.

U prilogu stavljamo ogledni primjerak kako popuniti  nalog za plaćanje. Kod ispunjavanja naloga obavezno vodite računa o točnom upisu broja računa Udruge, o imenu i prezimenu uplatitelja, ali i o upisu vlastitog OIB-a.

 

OGLEDNI PRIMJER UPLATNICE

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.