ODRŽANA IZBORNA SKUPŠTINA UDRUGE VETERANA 7. GARDIJSKA BRIGADA „PUMA“

 • Published in NOVOSTI

Dana 03.07.2021. godine s početkom u 10,00 sati u Memorijalno- rekreacijskom centru Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata u Varaždinu  održana je Izborna skupština Udruge veterana 7. gardijska brigada "PUMA“. Na Izbornoj skupštini je prisustvovao dovoljan broj članova Udruge. Skupštinu je otvorio predsjednik Udruge Robert Puja. Nakon pozdrava prisutnima uslijedilo je predlaganje verifikacijske komisije, radnog predsjedništva, zapisničara i ovjerovitelja zapisnika. Radno predsjedništvo, izglasano od strane Skupštine, preuzelo je vođenje Skupštine.

Predložen je dnevni red koji je i izglasan. Sukladno dnevnom redu predsjednik Udruge Robert Puja podnio je četverogodišnje mandatno izvješće o radu Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“. Nakon toga su uslijedili prijedlozi i izbori kandidata u tijela Udruge. Za predsjednika Udruge jednoglasno je izabran Robert Puja, za zamjenika predsjednika Udruge Vladimir Miljenović - Bronks, za tajnika Udruge Jurica Šare, a za blagajnika Udruge Zvonimir Jakovina. U Upravni odbor izabrani su jednoglasno: Terezija Pavlic, Darko Duhović, Damir Grabar, Branko Ipša, Dubravko Jurinić, Željko Benković i Ljubomir Volarić. U Nadzorni odbor Udruge jednoglasno su izabrani Stanko Šincek, Željko Dragašević i Mirko Bočkaj. U Časni sud Udruge izabrani su jednoglasno Stevo Šimunović, Dražen Šantić i Stjepan Stovrag.

Nakon završetka skupštine svim prisutnima obratio se brigadni general Zdravko Jakop, državni tajnik u Ministarstvu obrane RH. Potom je upriličeno  prigodno druženje uz domjenak.

Ovim putem zahvaljujemo se članovima Udruge koji su u proteklom mandatu sudjelovali u tijelima upravljanja u Upravnom odboru i Nadzornom odboru Udruge  i time su na nesebičan način pomogli u ostvarivanju i realizaciji planova i ciljeva Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“: Željku Dvekaru, Draženku Mikcu, Tihomiru Budenu, Stjepanu Stovragu i Nenadu Čalušiću.

Tijela upravljanja Udrugom u mandatnom razdoblju od 2021. - 2024. godine čine:

- predsjednik  Robert Puja

- zamjenik predsjednika Vladimir Miljenović - Bronks

- tajnik Jurica Šare

- blagajnik Zvonimir Jakovina

- Upravni odbor: Robert Puja, Vladimir Miljenović, Jurica Šare, Zvonimir Jakovina, Terezija Pavlic, Darko Duhović, Damir Grabar, Branko Ipša, Dubravko Jurinić, Željko Benković i Ljubomir Volarić

- Nadzorni odbor: Stanko Šincek, Željko Dragašević i Mirko Bočkaj

- Časni sud: Stevo Šimunović, Dražen Šantić i Stjepan Stovrag.

 

Svim članovima Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ zahvaljujemo se na dosadašnjoj potpori i suradnji, a novoizabranim članovima upravljačkih tijela Udruge želimo uspješan i kvalitetan rad u idućem mandatnom razdoblju.

 

SEMPER PRIMUS

 

 • 1

  1

 • 10

  10

 • 12

  12

 • 13

  13

 • 14

  14

 • 16

  16

 • 17

  17

 • 18

  18

 • 19

  19

 • 2

  2

 • 20

  20

 • 21

  21

 • 22

  22

 • 23

  23

 • 24

  24

 • 25

  25

 • 3

  3

 • 4

  4

 • 5

  5

 • 6

  6

 • 7

  7

 • 8

  8

 • 9

  9

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.