KRUNICE „PUMA“ ZA POGINULE I PREMINULE PRIPADNIKE „PUMA“ - 6. DIO

 • Published in NOVOSTI

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ nastavlja s postavljanjem naših krunica na grobove naših poginulih i preminulih pripadnika. U proteklih mjesec dana članovi Udruge su u  Bjelovarsko-bilogorskoj županiji, Sisačko-Moslavačkoj i Varaždinskoj županiji posjetili groblja na kojima su pokopani pripadnici 7. gardijske brigade „PUMA“, zapalili svijeće i pomolili se za duše pokojnih: Vitomir Nemec, Borislav Vitoch, Siniša Forić, Karmel Mitrović, Darko Martinovski, Josip Stanša, Tomislav Klisurić, Velemir Tomaš, Zdravko Čižmešija, Krešo Šmintić, Dubravko Majnarić.

Na taj način nastojimo odati počast našim poginulim i preminulim suborcima.

Namjera nam je da na svim grobljima na kojima su pokopani naši pripadnici postavimo naše krunice, stoga ovo obilježavanje nastavljamo i dalje.

 

Počivali u miru Božjem.

 

SEMPER PRIMUS

 

 • Borislav Vitoch

  Borislav Vitoch

 • Darko Martinovski

  Darko Martinovski

 • Dubravko Majnaric

  Dubravko Majnaric

 • Josip Stansa

  Josip Stansa

 • Karmel Mitrovic

  Karmel Mitrovic

 • Kreso Smintic

  Kreso Smintic

 • Sinisa Foric

  Sinisa Foric

 • Tomislav Klisuric

  Tomislav Klisuric

 • Velemir Tomas

  Velemir Tomas

 • Vitomir Nemec

  Vitomir Nemec

 • Zdravko Cizmesija

  Zdravko Cizmesija

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.