POZIV NA PROMOCIJU KNJIGE „SRCE VAM OTVARAM“

  • Published in NOVOSTI

Pozivamo bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“, članove Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“, hrvatske branitelje i sve zainteresirane na promociju knjige „Srce vam otvaram“ hrvatske braniteljice Ljiljane Golik Bočkaj, bivše pripadnice 1. gardijske brigade „Tigrovi“ i 7. gardijske brigade „Puma“ koja će se održati u četvrtak, 23.9.2021. u 18,00 sati u Gradskoj knjižnici i čitaonici „Metel Ožegović“ u Varaždinu, na Franjevačkom trgu 4.

Promocija knjige dio je obilježavanja velike 30. obljetnice oslobođenja grada Varaždina i Dana branitelja Varaždinske županije koje će se održati od 22.- 25. rujna 2021. godine. 

 

SEMPER PRIMUS

PODACI O UDRUZI

Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

Harambašićeva 34 42000 Varaždin

Predsjednik : 095 906 4824

Tajnik: 095 230 0652

administrativni tajnik 095 230 0650

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

 

UVJETI KORIŠTENJA

Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.