KRUNICE „PUMA“ ZA POGINULE I PREMINULE PRIPADNIKE „PUMA“ - 9. DIO

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ nastavlja s postavljanjem naših krunica na grobove naših poginulih i preminulih pripadnika. U proteklih mjesec dana članovi Udruge su u Koprivničko-križevačkoj županiji posjetili groblja na kojima su pokopani pripadnici 7. gardijske brigade „PUMA“, zapalili svijeće i pomolili se za duše pokojnih: Vjekoslav Kukec, Boris Čolig, Željko Čolig, Darko Ferenčić, Željko Husnik, Branko Gavrančić, Ivica Tot, Božidar Horvat, Zoran Kolarić, Stjepan Maljak, Ivo Viljevac, Dragan Nogić, Martin Širič.

Na taj način nastojimo odati počast našim poginulim i preminulim suborcima.

Namjera nam je da na svim grobljima na kojima su pokopani naši pripadnici postavimo naše krunice, stoga ovo obilježavanje nastavljamo i dalje.

Počivali u miru Božjem.

Boris Colig