POZIV NA OBILJEŽAVANJE 29. GODIŠNJICE OSNUTKA 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“

Pozivamo članove obitelji poginulih, preminulih i nestalog pripadnika 7. gardijske brigade „ Puma“, bivše pripadnike 7. gardijske brigade „Puma“ , članove Udruge, hrvatske branitelje i sve zainteresirane na svečano obilježavanje 29. obljetnice osnutka 7. gardijske brigade „PUMA“ i Dana 2. oklopno mehanizirane bojne „PUME“. da nazoče obilježavanju 29. obljetnice 7. gardijske brigade „Puma“ uz pridržavanje svih epidemioloških mjera.

Program obilježavanja 29. godišnjice osnutka 7. gardijske brigade „Puma“  i dana 2. OMB „ Pume“

22.12. 2021. ( srijeda ) - 9:00 h  Vinica  - polaganje cvijeća i paljenje svijeća kod  spomen-ploče 5. bojne 1. A brigade „ Tigrovi“

izaslanstva Udruge „PUMA“ i „ Tigrova“

- 11:00 h -  Varaždin, Park 7. gardijske „Puma“ sat povijest za učenike Osnovnih škola

23.12. 2021. ( četvrtak )  -  10:00 h  Sv. misa - Crkva Dobrog pastira

Varaždin, Hallerova aleja 8 d

-  11:00 h Vojarna  7. gardijske brigade „Puma“,

Kapelica Sv. Jurja, polaganje vijenaca, paljenje svijeća,

otvorenje spomen ploča, blagoslov i molitva

-  12:00 h druženje na prostoru UDVDR,

Ogranak Varaždin, Varaždin, Kninska cesta 2

Za ulazak u prostor  vojarne moraju se na prihvatnici predočiti COVID POTVRDE U PISANOM OBLIKU ( dokaz o preboljenju ili o negativnom testu na COVID-19).