KRUNICE „PUMA“ ZA POGINULE I PREMINULE PRIPADNIKE „PUMA“ - 10. DIO

Udruga veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ nastavlja s postavljanjem naših krunica na grobove naših poginulih i preminulih pripadnika. U proteklih mjesec dana članovi Udruge su u Virovitičko-podravskoj, Zagrebačkoj i Varaždinskoj županiji posjetili groblja na kojima su pokopani pripadnici 7. gardijske brigade „PUMA“, zapalili svijeće i pomolili se za duše pokojnih: Željko Bičanić, Zlatko Capar, Veseljko Kreča,  Zoran Matekalo, Dražen Kučej, Tomo Galić, Dragutin Pahić, Ivan Tenko, Tomo Kramar, Blažunaj Božidar i Pavo Kranjčić.

Na taj način nastojimo odati počast našim poginulim i preminulim suborcima.

Namjera nam je da na svim grobljima na kojima su pokopani naši pripadnici postavimo naše krunice, stoga ovo obilježavanje nastavljamo i dalje.

Počivali u miru Božjem.

Bozidar Blazunaj