ODRŽAN PRVI DAN 17. MEMORIJALA 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“ U ORIJENTACIJI

1. etapa 17. Memorijala 7. gardijske brigade „Puma“ održana je na prostoru grada Varaždinskih Toplica, sa startom kod Osnovne škole Antuna i Ivana Kukuljevića.

Na 1. utrci sudjelovalo je 145 natjecatelja u 17 kategorija iz tri države - Mađarske, Slovenije i Hrvatske, a za prva tri mjesta u svim kategorijama osigurane su  medalje i prigodni pokloni koje su im uručili ravnateljica Osnovne škole Antuna i Ivana Kukuljevića  Goranka Štefanić i predsjednik Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ Robert Puja.

U samoj organizaciji prvoga dana natjecanja sudjelovalo je 25 članova Orijentacijskog kluba Međimurje i Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“.

Ovim putem zahvaljujemo se ravnateljici Osnovne škole Antuna i Ivana Kukuljevića Goranki Štefanić i djelatnicima škole na domaćinstvu i na osiguranju uvjeta za provođenje natjecanja prvoga dana Memorijala.

Još su preostale 2 utrke Memorijala sljedećeg vikenda i to:

11.6.2022. godine  na prostoru Halić brega -   TRC Gora Varaždin Breg i

12.6.2022. godine   na prostoru OPG  Vinarija Najman,  Martinkovec.

Na natjecanju u tri dana očekujemo oko 600 natjecatelja, a ujedno će se birati  i najbolji klub 17. Memorijala 7. gardijske brigade „Puma“ koji će osvojiti veliki prijelazni pokal Memorijala 7. gardijske brigade „Puma“.

Ovim putem  pozivamo članove koji se još nisu prijavili, a mogu sudjelovati u provedbi natjecanja da pomognu u organizaciji. Udruga će i ovog puta svima koji budu pomagali u provedbi istog osigurati okrijepu. Svi zainteresirani mogu se javiti na broj mobitela: Robert Puja, mob: 095 906 4824.

Semper Primus

• C1