ODRŽAN PRVI DAN 17. MEMORIJALA 7. GARDIJSKE BRIGADE „PUMA“ U ORIJENTACIJI

 • Published in NOVOSTI
 1. etapa 17. Memorijala 7. gardijske brigade „Puma“ održana je na prostoru grada Varaždinskih Toplica, sa startom kod Osnovne škole Antuna i Ivana Kukuljevića.

 Na 1. utrci sudjelovalo je 145 natjecatelja u 17 kategorija iz tri države - Mađarske, Slovenije i Hrvatske, a za prva tri mjesta u svim kategorijama osigurane su  medalje i prigodni pokloni koje su im uručili ravnateljica Osnovne škole Antuna i Ivana Kukuljevića  Goranka Štefanić i predsjednik Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“ Robert Puja.

U samoj organizaciji prvoga dana natjecanja sudjelovalo je 25 članova Orijentacijskog kluba Međimurje i Udruge veterana 7. gardijska brigada „PUMA“.

Ovim putem zahvaljujemo se ravnateljici Osnovne škole Antuna i Ivana Kukuljevića Goranki Štefanić i djelatnicima škole na domaćinstvu i na osiguranju uvjeta za provođenje natjecanja prvoga dana Memorijala.

 

Još su preostale 2 utrke Memorijala sljedećeg vikenda i to:

11.6.2022. godine  na prostoru Halić brega -   TRC Gora Varaždin Breg i

12.6.2022. godine   na prostoru OPG  Vinarija Najman,  Martinkovec.

Na natjecanju u tri dana očekujemo oko 600 natjecatelja, a ujedno će se birati  i najbolji klub 17. Memorijala 7. gardijske brigade „Puma“ koji će osvojiti veliki prijelazni pokal Memorijala 7. gardijske brigade „Puma“.

Ovim putem  pozivamo članove koji se još nisu prijavili, a mogu sudjelovati u provedbi natjecanja da pomognu u organizaciji. Udruga će i ovog puta svima koji budu pomagali u provedbi istog osigurati okrijepu. Svi zainteresirani mogu se javiti na broj mobitela: Robert Puja, mob: 095 906 4824.

Semper Primus

 • A

  A

 • B

  B

 • B1

  B1

 • B2

  B2

 • C

  C

 • C1

  C1

 • C2

  C2

 • C3

  C3

 • C4

  C4

 • D

  D

 • D1

  D1

 • D2

  D2

 • E

  E

 • E1

  E1

 • F

  F

 • F1

  F1

 • F2

  F2

 • F3

  F3

 • F4

  F4

 • G

  G

  PODACI O UDRUZI

  Udruga veterana 7. Gardijska brigada PUMA

  Harambašićeva 34 42000 Varaždin

  Predsjednik : 095 906 4824

  Tajnik: 095 230 0652

  administrativni tajnik 095 230 0650

  e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  radno vrijeme pon - pet 08 - 15 sati

   

  UVJETI KORIŠTENJA

  Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na web stranici Udruge ne smiju se reproducirati, distribuirati ili na bilo koji način koristiti u komercijalne svrhe bez izričitog pristanka udruge. Dokumenti, podaci i informacije objavljeni na ovoj web stranici mogu se koristiti samo za individualne potrebe korisnika uz poštivanje svih autorskih i vlasničkih prava trećih osoba.